GTA 6 ( GRAND THEFT AUTO VI ) - PS5 PRO - ÇIKIŞ TARİHİ: 2025 - Red Playstation Cafe - Ümitköy | PS5 ve PS4 Pro ile 4K Oyun Keyfi

GTA 6 ( GRAND THEFT AUTO VI ) - PS5 PRO - ÇIKIŞ TARİHİ: 2025

GTA 6 ( GRAND THEFT AUTO VI ) - PS5 PRO - ÇIKIŞ TARİHİ: 2025

GTA 6 ( GRAND THEFT AUTO VI ) - PS5 PRO - ÇIKIŞ TARİHİ: 2025

Tüm konsol severlerin merakla beklediği ROCKSTAR GAMES yapımı oyun serisi GTA 6 ( GRAND THEFT AUTO VI ) tahmini çıkış tarihi 2025 olarak belirtildi. Oyunun sadece yeni nesil konsollara ( PS5 - XBOX SERIES X ) çıkması bekleniyor. Sağlam kaynaklardan yeni söylentiler geldikçe tarih güncellenecektir. 

Dünyanın en çok beklenen oyunu Grand Theft Auto 6 - GTA 6 resmi olarak duyuruldu. İlk fragman Aralık ayında geliyor. Tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunu olan GTA 5 2013 yılında çıkmıştı ve 185 milyondan fazla satmıştı. 2014 senesinden beri yapım aşamasında olan ve yaklaşık 10 senedir beklenen GTA 6, 2 milyar dolarlık bir bütçeye sahip olup yapım maliyeti açısından tarihin en pahalı eğlence ürünü olacağı belirtiliyor. Ayrıca Grand Theft Auto 6'nın 150 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olabileceği bildiriliyor. GTA 5 sadece üç günde şirkete 1 milyar doların üzerinde bir para kazandırmıştı. Oyun teknolojisine çağ atlattıracak bu büyük deneyimi ise oyun piyasaya çıktığı gün, dünyanın en iyi OLED oyun televizyonlarında ve en gelişmiş Hi-fi stüdyo ses sistemiyle sadece RED PLAYSTATION CAFE farkıyla 2025 yılında piyasaya çıkacak en güçlü PS5 PRO oyun konsollarıyla deneyimleyebilirsiniz.
 

➡️ Türkiye'de ilk kez, dünyanın en iyi 120 hz PS5 oyun TV'si LG OLED ile Ankara şehrinde en iyi playstation cafe deneyimi sadece RED CAFE'de.