Hakkımızda - Red Playstation Cafe - Ümitköy | PS5 ve PS4 Pro ile 4K Oyun Keyfi

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

      "2008 senesinden beri Ankara/Ümitköy'de eğlence sektöründe markalaşarak faaliyet gösteren Red Playstation Cafe, kaliteli müşteri profili ve eşsiz hizmetiyle en güncel konseptle son teknoloji dev ekran 4K HDR 120hz TV'lerde dünyada ilk kez sadece RED CAFE'ye özel 2 TB SSD Disk ile güçlendirilmiş hızlı PS5, PS4 PRO, XBOX SERIES X ve PS3 oyun konsollarıyla hizmet vermektedir. En güncel kadrolarla, Yüksek Hızlı 1 Gbps ( 1000 Mbps ) Fiber İnternet Bağlantılı Online konsollarda, sorunsuz oyun kolları ile bol oyun çeşidiyle evinizin rahatlığında oyun keyfini hızlı hizmet ile sizlere sunuyor." Başka yerde şubemiz yoktur. İzinsiz logo ve isim hakkı kullanımında ve ayrıca Red Cafe'ye ait slogan, resim ve bilgilerin kullanılmasında yasal işlem başlatılacaktır. 

RED PLAYSTATION CAFE Türkiye'de oyun kültürünü yaymak ve tanıtmak adına reklam ve tanıtım faaliyetlerine önem vererek kaliteli hizmette her zaman en üst seviye olmaya önem vermektedir.

* DEV 4K 120 Hz QLED ve OLED TV'LERDE EVİNİZİN RAHATLIĞINDA PLAYSTATION 4 PRO, XBOX SERIES X ve PS5 KEYFİ...

* 2 TB SSD Disk ile güçlendirilmiş Dünya'nın en hızlı PS4 PRO ve PS5 konsolları sadece RED'de!

* YÜKSEK HIZLI 1 Gbps ( 1000 Mbps ) FİBER İNTERNET BAĞLANTISI İLE ONLINE OYUN KEYFİ... GÜNCEL KADROLAR

* 50'den fazla OYUN ÇEŞİDİ... 

* ÖNEMLİ UYARI: Küfürlü veya başkalarını rahatsız edecek ses seviyesinde oynayacak kişilere asla taviz vermiyoruz. Saygı ve adab-ı muaşeret kuralları tek esastır. En yüksek teknolojiyi, her zaman en kaliteli, saygın ve toplulukta nasıl davranmasını bilen farkındalık sahibi müşterilerle buluşturuyoruz. Konseptimizi 2008'den beri mutlu müşterilerimizle sürdürüyoruz. Ahlak probleminizi çözemediğinizi düşünüyorsanız bu durumda lütfen bizi tercih etmeyiniz, şahsi olarak da bu tarz insanlardan rahatsız oluyoruz.

* LAPTOP VE PC'LERE FORMAT HİZMETİ...

* ÇIKTI HİZMETİ / YAZICI -TARAYICI - FOTOKOPİ 

- Türkiye'de ilk kez, dünyanın en iyi 120 hz PS5 oyun TV'si LG OLED ile Ankara şehrinde en iyi playstation cafe deneyimi sadece RED CAFE'de.

- Türkiye'nin en iyi playstation cafe'si RED PLAYSTATION CAFE farkıyla çok yakında piyasaya çıkacak PS5 PRO konsolunu 120 hz tazeleme hızındaki en kaliteli oyun televizyonlarımızda deneyimleyin. İlk siz haberdar olmanız için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayın.

 * KREDİ KARTI GEÇERLİDİR.

  * HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIĞIZ.  |  10:15 - 00:30

  * TELEFON: 0 (312) 236 41 18

     0 5 3 3  5 5 3 2 4 9 2

  * ADRES: ÜMİT Mah. 2496.sok 1/C ( Kocatepe 1919 Coffee'nin yanı )

 * HİÇBİR ŞEKİLDE KİRALAMA HİZMETİMİZ YOKTUR.

 * PS5 ( PLAYSTATION 5 ) ve Yeni XBOX SERIES X TÜRKİYE'DE İLK KEZ RED PLAYSTATION CAFE'DE HİZMETİNİZDEDİR!

RED PS CAFE

Virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren, Avrupa Alerji Enstitüsü ve birçok kurumdan onaylı ve sertifikalı profesyonel üstün hava temizleme teknolojisi barındıran, polen, toz, duman, hava kirliliği, alerjen, inşaat tozu, küf sporları, deri döküntülerini hapseden, gazları nötralize edip Influenza A Virüsü'nün ( H3N2 ) moleküler yapısını bozan , kokuları temizleyen, 0.003 mikron kadar küçük ultra ince partiküller'in %99,999'unu yakalayan, özellikle astım, alerjik rinit, bahar alerjisi, koah gibi hastalığı olanlar için fayda sağlayan ve koronavirüs kavramı hayatımıza girmeden öncesi de dahil 2008'den beri hiç kapanmadan günün her saati çalışan hava temizleyicilerle müşterilerimizin temiz ve ferah ortamda PS5 keyfini doyasıya yaşamalarını sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca NASA (Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) onaylı havayı en iyi temizleyip filtreleyen "Paşa Kılıcı" bitkisini mekanımızda büyütüyoruz. Kaliteli oyun keyfi için sizleri bekliyoruz.

Hizmet verdiğimiz Ümitköy semtine en yakın bölgeler: Çayyolu , Beysukent , Bilkent , Beytepe , İncek, Yaşamkent, Bağlıca , Toki Turkuaz , Etimesgut , Batıkent , Eryaman

 

Playstation Cafe , PS5 Cafe , XBOX Cafe , Oyun Salonu , PS4 Cafe , PS3 Cafe , PS Cafe , Ümitköy Cafe , Ankara Playstation , LG Oled , internet cafe , E-spor Cafe , internet kafe , Espor kafe